Loading…

Kim Kardashian ekspozon linjat e saj trupore me një dalje publike në Los Angelos

  • 08/04/2021 | 10:11

Kim Kardashian ekspozon linjat e saj trupore me një dalje publike në Los Angelos

Ajo shkaktoi një ‘tronditje’ të mërkurën pasdite ndërsa bëri një vizitë të befasishme në dyqanin e saj SKIMS në qendrën tregtare Grove në Los Angeles, California.


Ylli 40-vjeçar i KUWTK, i cili nisi linjën e suksesshme të rrobave në shtator të 2019, pozoi për një mori fotografish përpara një sfondi gjigant SKIMS, transmeton lajmi.net.

Dalja publike e Kim vjen vetëm disa ditë pasi ajo u shpall zyrtarisht miliardere nga Forbes pas suksesit të reality show-t të saj dhe sipërmarrjeve të biznesit.

Kim i vendosi asetet e saj të famshme në ekran me një veshje me kostume të markës SKIMS dhe një palë pantallona të mrekullueshme të lëkurës së gjarprit që nxirrnin në pah pjesën e pasme të saj.

Bukuroshja zeshkane përfundoi ansamblin e saj duke vendosur këmbët në një palë këpucë të hapura me gishta të cilat shfaqnin pedikyrën e saj të bardhë.

Kim dukej rrezatuese dhe me shkëlqim pas largimit të saj të fundit në Palm Springs me nënën e saj Kris Jenner, si dhe motrat e saj Kylie dhe Khloe.

Drejtori Ekzekutiv i SKIMS kishte lënë flokët e gjata që i rridhnin poshtë shpinës dhe gjoksit nga një ndarje e mesme.

Duke përforcuar tiparet e saj për t’u patur zili, Kim padyshim që fokusoi konturat e saj me produkte nga linja e saj kozmetike KKW Beauty.

Ndërsa pozonte për foto përpara sfondit të saj SKIMS, mbretëria e yllit të realitetit shfaqi manikyrën e saj të bardhë të ndritshme dhe pedikyrin e saj të ngjashëm.

Kim u duk se ishte në një humor gazmor ndërsa buzëqeshte për kamerat, pavarësisht se aktualisht ishte në mes të një divorci nga burri i saj i larguar Kanye West.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë