Loading…

Kim kardashian habit kritikët e modës: Shembull si të mos visheni

  • 06/12/2019 | 09:32

Kim kardashian habit kritikët e modës: Shembull si të mos visheni

Kardashian ka marrë pjesë në revynë e modës në Majami, kur ka shkelur në tepihun e kuq, të gjitha shikimet kanë qenë të drejtuara drejt saj, mirëpo aspak për shkaqe pozitive, shkruan Gazeta Metro.


Gardëroba e zgjedhur nga ajo ka lënë të habitur të gjithë të pranishmit, ndërsa shumë shpejt ka pasuar orteku i komenteve negative nga kritikët e modës.

Kanë qenë të njëzëshëm në vlerësimin e kësaj përpjekjeje që të duket moderne: “Kim Kardashian është shembull i mirë, por shembull se si nuk duhet të visheni”.

Rregulla thotë, nëse jeni adhuruese e printeve të shtazëve, kujdesuni që vetëm një pjesë të jetës së dezenit të tillë, ndërsa dezenët e tjerë të jenë më të reduktuar.

Por, një gjë është e sigurt, Kim ka tërhequr vëmendje të madhe dhe për të,  të gjithë kanë folur gjatë asaj revyje./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë