Loading…

Kim Kardashian habit me daljen e saj në publik

  • 20/05/2022 | 09:12

Kim Kardashian habit me daljen e saj në publik

Jemi mësuar ta shohim Kim Kardashian gjithmonë të kuruar deri në detaje, por në daljen e saj të fundit ajo dukej më e thjeshtë se kurrë.


Ajo u dha ndjekësve një pamje të rrallë të rutinës së saj të mëngjesit në episodin e gjashtë të “The Kardashians” të Hulu.

Kim u fotografua nga paparacët e veshur me një fustan të bardhë të fryrë deri në fund të këmbëve dhe pa grim, ndërsa po bashkohej me Khloe e Tristan Thompson në palestër.

Kjo nuk është hera e parë që Kim fotografohet pa makeup nga paparacët, të cilët janë mësuar ta shohin atë të kuruar.

Është zbuluar se shtëpia e Khloe Kardashian është ende duke u ndërtuar, ndërsa Kim ka lënë të motrën dhe Tristan Thompson të ushtrohen në palestrën e saj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë