Loading…

Kim Kardashian i jep fund lidhjes me Pete Davidson pas 9 muajsh bashkë

  • 06/08/2022 | 10:49

Kim Kardashian i jep fund lidhjes me Pete Davidson pas 9 muajsh bashkë

Kim Kardashian dhe Pete Davidson janë ndarë pas 9 muajsh lidhje. Ata kanë vendosur të mbesin thjesht miq, thonë  burime pranë çiftit .


Ndërkohë, thuhet se dyshja ka “shumë dashuri dhe respekt për njëri-tjetrin”. Shkak i ndarjes së tyre është bërë distanca dhe takimet e rralla.

Kjo gjë e ka bërë vërtet të vështirë ruajtjen e një marrëdhënieje.

Pete ka kaluar një pjesë të verës në Australi duke punuar në filmin Wizards.

Sa për Kim, ajo vazhdon të rrisë katër fëmijët North, Psalm, Chicago  dhe Saint, me ish-in e saj Kanye West.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë