Loading…

Kim Kardashian në lidhje me një burrë misterioz, ja prezantuan miqtë në New York

  • 08/06/2023 | 15:09

Kim Kardashian në lidhje me një burrë misterioz, ja prezantuan miqtë në New York

Kim Kardashian ka thënë se ajo është në lidhje me një burrë misterioz por se nuk është e gatshme ta prezantojë në publik ende, transmeton Gazeta Metro.


Gjatë episodit të së enjtes të “Kardashians” Kim foli në një drekë me Scott Disick për jetën e saj personale ku tregoi edhe vështirësitë që kishte të rikthehej në takime të para.

Kim tha se është e vështirë të dalë në takim ta parë pasi që ajo duhet ta organizojë ata prapa dyerve të mbyllura e të mos dal jashtë shkaku i mediave dhe kjo gjë e bën situatën të sikletshme.

Sipas saj tjetër gjë e sikletshme është se nëse nuk të ecë me ndonjë person shkaku i presionit publik ajo duhet ta vazhdojë lidhjen në mënyrë që të mos turpërohet për gjatësinë e lidhjeve të saj.

Kardashian tregoi se miqtë e saj e kanë takuar me mashkullin misterioz me të cilin është në lidhje dhe dyshja janë takuar në një klub privat të New Yorkut ku Kim atë klub e frekuentonte me ish të dashurin e saj më të ri Pete Davidson./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë