Loading…

Kim Kardashian poston fotografinë e të voglit: Fansat vënë re këtë detaj

  • 11/06/2019 | 19:39

Kim Kardashian poston fotografinë e të voglit: Fansat vënë re këtë detaj

Kim Kardashian postoi ditën e djeshme foton e parë të portretit të djalit të saj, të ardhur në jetë pak kohë më parë.


Dhe përveçse fotoja është shumë e bukur dhe i vogli i familjes West është i adhurueshëm, njerëzit kanë vënë re se Psalm ka një ngjashmëri shumë të madhe, gati të frikshme, me motrën e tij Chicago.

Kjo është foto-ja e që Kim postoi në Instagram me nënshkrimin: “Psalm Ye”:

Pra, janë gati identikë. Dhe nëse nuk ju mjaftojnë këto dy foto, dikush në Twitter postoi këtë krahasim mes Psalm dhe Chicago-s kur ka qenë bebe:

Okay e kuptojnë që janë motër e vëlla dhe patjetër që supozohet të ngjajnë por duket sikur janë binjakë. Dhe ta mendosh qe Psalm e ka mbajtur për 9 muaj në bark një nënë surrogate. Loja e gjeneve është shumë e fortë në familjen Kardashian/West.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë