Loading…
Kim Kardashian shfaqet tejet seksi gjatë koncertit të Beyonce-s |FOTO
  • 24/09/2018 | 18:25

Kim Kardashian shfaqet tejet seksi gjatë koncertit të Beyonce-s |FOTO

Tashmë nuk është më sekret fakti që Kim Kardashian dhe Beyonce nuk janë takuar asnjëherë sy më sy me njëra-tjetrën.


Kësaj radhe, ylli televiziv i familjes Kardashian, ka shkuar në koncertin e Beyonce dhe Jay Z gjatë turneut të tyre.

37 vjeçarja dukej tejet seksi së bashku me motrën e saj Kourtney dhe nënën Kriss Jenner.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë