Loading…

Kim Kardashian tregon edhe njëherë dekoltenë e saj

  • 08/07/2020 | 16:26

Kim Kardashian tregon edhe njëherë dekoltenë e saj

Ylli i famshëm,  Kim Kardashian ka vendosur të tërheqë përsëri vëmendjen me ngjyrën e saj të re të flokëve dhe kësaj here ka vendosur të i bëj të kuqe, transmeton Gazeta Metro.


Tashmë Kim është flokëkuqe dhe ky vendim i saj i ka befasuar të gjithë, pasi asnjëherë nuk i ka lyer flokët si kësaj here.

Kim edhe një herë tregoi dekoltenë super seksi duke iu dërguar puthje fansave.

Ndryshe, ditë më parë burri i më të komentuarën të showbizzit, ka thënë se do të kandidoj për president të Amerikës në zgjedhjet 2020’tës./gazetametro,net

 

View this post on Instagram

 

✌🏼💋

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë