Loading…
Kimia në balona shkume: Djaloshi tregon aftësinë e pabesueshme (VIDEO)
  • 17/10/2018 | 21:23

Kimia në balona shkume: Djaloshi tregon aftësinë e pabesueshme (VIDEO)

I riu Austin Lorence tërë profilin e tij në Instagram ia ka kushtuar aftësisë së tij për bërjen e figurave nga tymi i cigares elektronike.

Ai ka filluar të merret edhe me kimi. Balonat janë me ngjyra të ndryshme, sepse ai shkumës së sapunit i vë supstanca të ndryshme për të ngjyrosur tymin me ngjyra të ndryshme.

Shikojeni videon:

/gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 22/03/2019 | 23:46
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë