Loading…

Kinë: Dyshime për grip të ri nga derrat

  • 30/06/2020 | 21:43

Kinë: Dyshime për grip të ri nga derrat

Derisa thuajse e gjithë bota po i vuan pasojat e Covid-19, virus ky që origjinën e ka në Kinë, pikërisht nga ky vend shkencëtarët po tërheqin vërejtjen se mund të dal edhe një virus tjetër i derrave.

Edhe për këtë virus thuhet se ka potencialin e një pandemie.

Kronikë nga Klan Kosova.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë