Loading…

Kira i rrëfehet Oltës: Kam tre muaj që diçka e kam mbajtur përbrenda

  • 22/03/2023 | 16:21

Kira i rrëfehet Oltës: Kam tre muaj që diçka e kam mbajtur përbrenda

Ditë jo të lehta ato të Kiarës që ndodhet në nominim me Oltën për të dalë natën e së shtunës.


Mbrëmë vajzat kanë festuar dhe kanë pirë e ndoshta për këtë arsye kanë thënë gjëra që “esëll” nuk do ta bënin.

Në një bisedë me Oltën,Kiara i thotë asaj se ka shumë gjëra të rëndësishme për të folur jashtë..”Dhe do ta kuptosh që kam që tre muaj që diçka e kam mbajt përbrenda.”u shpreh ajo.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë