Loading…

“Kiss my A**”, Vesa Smolica pozon me të pasme të kthyera nga kamera

  • 30/07/2021 | 21:27

“Kiss my A**”, Vesa Smolica pozon me të pasme të kthyera nga kamera

Këngëtarja gjakovare ka provokuar sërish.


Vesa Smolica është këngëtarja nga Gjakova e cila pëlqehet dhe shquhet për vokalin e artë të saj, shkruan lajmi.net.

Bukuroshja me anë të instagramit shpesh merr vëmendje për postimet që shfaq ku nuk mungojnë as pozat provokuese.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VESA SMOLICA (@smolicavesa)


Ngjashëm ka vepruar edhe sot tek sa pozon duke ngjitur shkallët e duke treguar të pasmet.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VESA SMOLICA (@smolicavesa)

Ndërkohë nuk mungoi as mbishkrimi që Vesa e shkroi pa turp “Kiss my A**”, sipër fotos./Lajmi.net/

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë