Loading…

Kjo bebe është gjeni, ja çka bën për të zbritur nga shtrati |VIDEO

  • 24/10/2018 | 16:55

Kjo bebe është gjeni, ja çka bën për të zbritur nga shtrati |VIDEO

Për beben e kësaj moshe kjo vepër është diçka më shumë se gjeniale.


Në YouTube është postuar një video e cila tregon gjithë gjenialitetin e bebeve të vogla të cilat ikin nga krevati!

Në të vërtetë, bebja ka qenë e shtrirë në një krevat goxha të lartë dhe dëshironte që me çdo kusht të zbriste nga krevati.

Edhe pse për të parën herë nuk ia arriti qëllimit, bebja filloi aksionin. Në të vërtetë, ajo sigurisht ishte mërzitur duke u rrotulluar nëpër krevat dhe prandaj iu kujtua diçka.

Për beben e kësaj moshe ky akt është shumë i pabesueshëm. Ne nuk dëshirojmë t’jua prishim surprizën, prandaj shikojeni videon dhe do të bindeni se për çka është fjala!

Më të fundit
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë