Loading…
Kjo do mund të shkonte shumë keq: Aeroplani fluturon drejt ndërtesave të larta, shikoni si… |PAMJE
  • 11/10/2018 | 09:48

Kjo do mund të shkonte shumë keq: Aeroplani fluturon drejt ndërtesave të larta, shikoni si… |PAMJE

Të gjithë mbetën të tmerruar kur aeroplani i Forcave ajrore Australiane fluturoi pak metra larg ndëtesave të larta gjatë një festivali të madh.


Xhirimi tregon aeroplanin gjigand që fluturon nëpër qytet drejt rrokaqiejve, deri në minutën e fundit kur nefritet lart dhe u shmanget ndërtesave, transmeton gazetametro.net.

Ky gest është komentuar shumë në rrjetet sociale dhe është konsideruar’ budallaki tejet e panevojshme dhe rrezikshme’.

“Dua të them se është interesante, por kjo mund të ketë shkuar shumë, shumë, shumë keq,” tha një komentues./Gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë