Loading…

Kjo do t’ju bëjë të qeshni: Ketri i dehur është një hit në internet

  • 30/11/2020 | 18:32

Kjo do t’ju bëjë të qeshni: Ketri i dehur është një hit në internet

Mathleen Morlok nga Minesota javën e kaluar vendosi të pastrojë frigoriferin e saj dhe të heqë qafe dardhat tashmë të pjekura.


Ndërsa disa ketra vizitojnë rregullisht oborrin e saj në këtë periudhë të vitit, Morlock vendosi t’i trajtojë.

Sapo la frutën, Morlock pa një ketër që tashmë e njihte, të cilën e quajti Little Red.

Little Red menjëherë u hodh me lakmi në një dardhë, dhe më pas u zhduk. Një orë më vonë ajo e pa atë duke ardhur për ‘përsëritje’, por kishte diçka të çuditshme në ecjen e tij.

Duke parë ketrin të mbështetej në mënyrë të panatyrshme gjatë kthimit, ajo kujtoi se dardhat në frigorifer mund të fermentoheshin, gjë që kishte shpjeguar sjelljen e Little Red.

Ajo menjëherë e filmoi dhe e postoi në internet dhe pamjet e ketrit të dehur shpejt u bënë hit.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë