Loading…

Kjo e moshuar nga Skenderaj është larguar nga shtëpia, familjarët kërkojnë ndihmë për gjetjen e saj

  • 15/08/2022 | 22:39

Kjo e moshuar nga Skenderaj është larguar nga shtëpia, familjarët kërkojnë ndihmë për gjetjen e saj

Një grua e moshuar, nga fshati Vajnik i komunës së Skenderajt, është larguar nga shtëpia e saj, në orët e hershme të mëngjesit të sotëm.


Rastin e kanë raportuar familjarët e saj, të cilët kërkojnë edhe ndihmën e qytetarëve për ta gjetur konkretisht, gjyshen e tyre.

”Të dashur shokë e miq, e dashamirë

Sot në orët e hershme të mëngjesit, pa dijeninë tonë dhe për befasinë tonë të madhe, është larguar nga shtëpia pa ndonjë gjurmë, gjyshja jonë. Ju lutem ta shikoni foton e bashkangjitur, do të duhej t’i ketë të veshura rrobat e njëjta.

Të gjithë ju që mund të keni ndonjë informatë për vendndodhjen e saj, ju lutem të na lajmëroni urgjentisht në këta numra telefoni: 044223319 ose 044680858!

Ju jemi përzemërsisht falënderues që tani për çfarëdo informate apo lajmi!”, shkruan Meti Avdyli në facebook.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë