Loading…

Kjo është 54 vjeçarja që po çmend botën me trupin e saj

  • 02/12/2019 | 20:57

Kjo është 54 vjeçarja që po çmend botën me trupin e saj

Elizabeth Hurley është një grua shumë e suksesshme në biznes, aktore dhe modele, e cila si duket e ka për qëllim të jetë në konkurrencë me modelet e reja, transmeton Gazeta Metro.


54 vjeçarja është shumë aktive në rrjetin social Instagram, ku poston edhe fotografi provokuese.

Së fundmi ajo është shfaqur me bikini ngjyrë bezhë dhe duket sikur të ishte një 25 vjeçare.

Hurley është nënë e djalit 17 vjeçar, Damian Hurley i cili si nënë është edhe ai aktor dhe model./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë