Loading…
Kjo është anija më luksoze në botë, Crystal Symphony
  • 11/10/2018 | 14:45

Kjo është anija më luksoze në botë, Crystal Symphony

Jo e kënaqur me statusin e saj dhe me çmimet që i ka marrë si anija më e bukur në botë, tani Crystal Symphony ka bërë një dizajnim të ri dhe duket më luksoze se asnjëherë më parë, transmeton gazetametro.net.


Anija filloi lundrimin në vitin 1995, dhe 22 vite më vonë, e ka ndryshuar komplet pamjen e saj me dhoma dhe suita të reja, internet në  të gjitha hapësirat e shumë të tjera.

Symphony mund të akomodojë deri në 848 mysafirë.

Pos kësaj, në hapësirat e anijes mund të kryeni shumë aktivete të ndryshme sportive, të relaksoheni në pishinë dhe të ushqeheni me një meny të mrekullueshme.

Anija nuk ka një ambient për të rritur, por është tipike për pushime familjare.

Ndërsa dhomat e saj janë të mrekullueshme, dhe me një pamje edhe më të bukur.

Ndryshe, pos ambientit shumë relaksues edhe stafi që punojnë në anije kanë merita për suksesin e jashtëzakonshëm të lundrimit të saj për 22 vite./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë