Loading…

Kjo është arsyeja e arrestimit të dy personave në qendër të Prishtinës (Video)

  • 06/05/2017 | 10:54

Kjo është arsyeja e arrestimit të dy personave në qendër të Prishtinës (Video)

Në orët e mbrëmjes së djeshme, në rrugën “Fehmi Agani” në Prishtinë, policë civilë kanë arrestuar dy të dyshuar në njërin prej lokaleve të kryeqytetit.


Indeksonline mëson se të dyshuarit ishin në kërkim nga autoritet e sigurisë. Njëri prej tyre është Elbasan Keracia dhe tjetri me emrin Jeton.

Më poshtë i keni edhe pamjet gjatë arrestimit të këtyre personave. Së bashku në tavolinë me të dyshuarit ishte edhe një vajzë (bionde).

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë