Loading…

Kjo është arsyeja e ndarjes së Arjola Demirit nga bashkëshorti

  • 10/10/2021 | 13:49

Kjo është arsyeja e ndarjes së Arjola Demirit nga bashkëshorti

Gjatë ditës së djeshme në Big Brother VIP Albania, Arjola Demiri foli për ish bashkëshortin e saj me të cilin ka vite që është ndarë.


Aktorja shkodrane tregoi se historia e tyre e dashurisë ka filluar kur Arjola ka qenë 20-vjeçare.

Por, ndonëse nuk zbuloi arsyen e ndarjes, në një intervistë të dhënë në vitin 2018, Arjola Demiri pati zbuluar arsyen e ndarjes nga bashkëshorti i saj.

“Arsyeja ka qenë tradhtia. Nuk kemi ndonjë raport kush e di se çfarë. Nuk takohemi, s’kemi pse me u taku”, ishte deklarata e aktores.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë