Loading…

Kjo është arsyeja e zëvendësimit të Messit pas vetëm 45 minutave

  • 29/10/2021 | 22:41

Kjo është arsyeja e zëvendësimit të Messit pas vetëm 45 minutave

Përveç rezultat 1-0 në të mirë të mysafirëve, PSG ka humbur edhe yllin e saj Lionel Messi.


Argjentinasi nuk arriti të bëjë asgjë në pjesën e parë, ndërsa është zëvendësuar pas 45 minutash, për shkak të dhimbjeve.

Kjo do të thotë që ende Messi nuk e ka gjetur golin e parë në kampionatin francez.

Në vend të tij në fushë është futur Mauro Icardi, i cili kthehet në fushë pas problemeve familjare.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë