Loading…

Kjo është arsyeja pse Bleona Qereti po kthehet në Shqipëri

  • 15/11/2021 | 18:40

Kjo është arsyeja pse Bleona Qereti po kthehet në Shqipëri

Kush tjetër mund të ishte veç Bleonës, e cila vjen ekskluzivisht nga Los Angeles për të qenë pjesë e një programi dashurie?


Këngëtarja shqiptare, pas shumë projekteve që ka realizuar, së fundmi edhe në kinematografi në Amerikë, do të shkëputet për disa muaj për të qenë pranë publikut shqiptar si opinioniste e ‘Love Story’.

Sezonin e dytë të ‘Love Story’, Bleona do t’i bashkohet panelit të jurisë, së bashku me Robert Aliajn dhe Jerina Lalajn.

E mësuar me karrigen e opinionistes në disa produksione të Vera Grabockës dhe Alketa Vejsiut në Tv Klan, Bleona e di mjaft mirë përballjen me publikun, por mbetet të shohim se si do të ndihen përballë komenteve të saj pa doreza konkurrentët në kërkim të dashurisë.

Tashmë, gjithçka është thuajse gati. Vajza dhe djali në kërkim të dashurisë, po ashtu janë gati për t’u njohur me kandidatët e rinj.

Mbetet të presim edhe pak ditë. E hëna vjen shumë shpejt. Qëndroni gati, sepse do të zbulojmë akoma edhe shumë surpriza.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë