Loading…

Kjo është arsyeja që u përjashtua nga farmacia aktori i njohur

  • 13/01/2021 | 20:31

Kjo është arsyeja që u përjashtua nga farmacia aktori i njohur

Bruce Willis është nxjerrë jashtë nga një farmaci në Los Angeles pasi refuzoi të mbante maskën në fytyrë.


Page Six raporton se aktori 65-vjeçar shkaktoi indinjatë tek personat e pranishëm dhe për këtë arsye iu kërkua të dilte nga farmacia.

Aktori i famshëm ka reaguar pas lajmeve duke kërkuar falje duke thënë se veprimi i tij ishte i gabuar. “Ishte një gabim në gjykim. Qëndroni të sigurtë dhe le të vazhdojmë të mbajmë maskën.”, tha Willis për revistën “People”.

Shumë njerëz reaguan ndaj Willis duke e etiketuar si “Covidiot”. Viti e kaluar, kryebashkiaku i Los Angeles urdhëroi që maskat duhej të mbaheshin në çdo kohë jashtë ambienteve të shtëpisë për të ndihmuar në luftën kundër Covid-19, me përjashtime të caktuara.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë