Loading…

Kjo është artistja e njohur e huaj që është fiksuar keq pas këngës së Elvanës

  • 28/06/2021 | 14:30

Kjo është artistja e njohur e huaj që është fiksuar keq pas këngës së Elvanës

Pak ditë më parë, Elvana Gjata publikoi projektin e ri muzikor me titull “Loti”. Kënga erdhi pas mini albumit “Çelu” dhe u prit shumë mirë nga publiku. Kënga madje tërhoqi vëmendjen e artistes me famë botërore, Inna, e cila vlerësonte në maksimun projektin e saj.


Por mesa duket, Inna është fiksuar aq shumë me këtë këngë saqë ka publikuar sërish disa video, ku shihet në makinë duke shijuar këngën e Elvanës. Postimin e ka rishpërndarë Elvana në profilin e saj, ku shkruan: “Shqipja jote tingëllon shkëlqyeshëm. Kur po këndon shqip më kënaq.”

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë