Loading…

Kjo është befasia që Cristiano ia bë Georginën në mes të Dubait

  • 28/01/2022 | 16:00

Kjo është befasia që Cristiano ia bë Georginën në mes të Dubait

Georgina Rodriguez i ka thënë yllit të Man United, Cristiano Ronaldo “nuk mund të më bësh më të lumtur” në një mesazh falenderues për shfaqjen fantastike me që ai organizoi për ditëlindjen e saj të 28-të.


Futbollisti shpenzoi mijëra për të ndriçuar horizontin e Dubait me spektaklin e së enjtes mbrëma në fasadën e kullës së famshme Burj Khalifa të Dubait, transmeton rtv21.tv.

Çifti shikonte me fëmijët e tyre teksa emri i ish-punonjësit të dyqanit shkëlqeu në neoni në kullën historike dhe përfundoi me mesazhin

“Gëzuar ditëlindjen Geo” me shkronja gjigante të bardha sipër një fotoje të spanjollës mahnitëse me një pamje magjepsëse.

Ronaldo dhe familja e tij janë duke pushuar në destinacionin luksoz me diell në Lindjen e Mesme gjatë pushimit të lojtarit nga kalendari i tij i ngarkuar i futbollit.

Brenda natës Georgina, e cila festoi premierën e një shfaqjeje në Netflix për jetën e saj të begatë të enjten, si dhe ditëlindjen e saj, shkoi në rrjetet sociale për të falënderuar Ronaldon për gjestin e tij.

Spanjollja mahnitëse, e cila ka lindur në Argjentinë, por është rritur në qytetin spanjoll të Pirenejve, Jaca, shkroi së bashku me një seri fotosh duke përfshirë një foto familjare selfie përpara kullës Burj Khalifa me emrin dhe fytyrën e saj në drita “Kështu kjo ditë emocionuese përfundon. Unë jam pa fjalë. Faleminderit, faleminderit dhe faleminderit @cristiano. Nuk mund të më bësh çdo ditë më të lumtur”, ka shkruar ajo.

Georgina konfirmoi praninë e saj në Dubai vonë të enjten me një seri fotosh që e tregonin atë duke ecur në një tryezë të mbushur me trëndafil të kuq më herët gjatë ditës në plazh, e cila ishte zbukuruar në sfondin e balonave kuq e zi dhe numrin 28 në ar.

Ronaldo, pronar i një avioni privat 20 milionë funte dhe i një flote makinash sportive të shtrenjta, mund ta menaxhojë lehtësisht atë me një vlerë neto të vlerësuar në rreth 373 milionë funte.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë