Loading…
Kjo është befasia që Oriola Marashi morri nga një mashkull anonim
  • 08/11/2018 | 18:04

Kjo është befasia që Oriola Marashi morri nga një mashkull anonim

Oriola Marashi është padyshim një nga modelet më të komentuara të showbizit si për jetën private ashtu dhe për fotot e nxehta që publikon, me të cilat shumë meshkuj i ka bërë që të flasin me vete.


Shumë prej tyre lënë kokën pas saj dhe njëri prej tyre i ka bërë një suprizë që çdo vajzë do ta dëshironte.

Ditën e djeshmë në Instastoryn e saj modelja ka publikuar një video ku tregoi se kishte marrë një buqetë të madhe me trëndafila të kuq të cilët formonin një zemër të madhe.

“Faleminderit kujdo që e dërgoi këtë’ shkruan për buqetën.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë