Loading…

Kjo është dasma shqiptare që ‘çmendi’ serbët |VIDEO

  • 24/10/2018 | 19:03

Kjo është dasma shqiptare që ‘çmendi’ serbët |VIDEO

Mediat e Serbisë kishin shprehur habinë e tyre me një dasmë shqiptare, në të cilën kolona e automjeteve është e përbërë nga vetura super luksoze të markës “Mercedes-Benz”.


Ato kishin shkruar “A mund t’i numëroni se sa vetura luksoze kanë qenë në këtë dasmë?”.

Videoja kishte bërë bujë në mediat serbe, të cilat si zakonisht nuk e kanë lënë pa shtuar diçka “thumbuese” në tekstet e tyre, transmeton Gazeta Express.

E për këtë dasmë ata kishin shkruar se është dasmë “ku po merret gruaja e një mafie”.

 

Më të fundit
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë