Loading…

Kjo është data kur do të ndërrohet ora

  • 23/09/2022 | 15:27

Kjo është data kur do të ndërrohet ora

Akrepat e orës së shpejti do të lëvizin prapa. 


Si çdo vit në javën e fundit të tetorit do të përfundojë ora verore, akrepat e së cilës do të kthehen 60 minuta prapa dhe zgjat deri në fundjavën e fundit të marsit.

Të dielën e 30 tetorit në orën 03:00 akrepat kthehen 60 minuta prapa.

Ora dimërore do na shoqërojë deri në natën mes së shtunës dhe dielë së 26 marsit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë