Loading…

Kjo është dhurata që fansat ia bënë Capital T për fundvit

  • 30/12/2021 | 16:02

Kjo është dhurata që fansat ia bënë Capital T për fundvit

Reperi Capital T ka falënderuar fansat për mbështetjen që i kanë dhënë gjatë gjithë këtij viti.


Ai ka shpërndarë një video që është përmbledhje e vitit 2021 e përgatitur nga fansat e tij. Ai ka thënë se ndihet i bekuar për mbështetjen që ka nga ta.

Duke e përmendur edhe albumin e ri “Heart Broken Kids”, Capital T ka thënë se do ta zotëroj vitin 2022.

“Faleminderit fansave të mi për këtë video të mrekullueshme, përmbledhje e vitit 2021. Jam i bekuar me ju. 2022 mezi pres të të zotëroj. Sezoni #Heartbrokenkids”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Capital T (@truekapo)

Projekti i fundit nga Capital T është bashkëpunimi me reperin Mc Kresha. “Heku qafe” është pjesë e albumit “Heart Broken Kids”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë