Loading…

Kjo është dhurata që mori Adelina Tahiri për ‘Shën Valentin’

  • 14/02/2020 | 20:46

Kjo është dhurata që mori Adelina Tahiri për ‘Shën Valentin’

Adelina Tahiri ka ndarë me fansat fotografi mnga ku shihet se çfarë dhurate ka marrë dhe nga kush, transmeton Gazeta Metro.


Ajo në rrjetin social Instagram ka postuar një storye, ku ka ndarë me fansat dhuratën që e ka marrë nga mashkulli më i dashur i jetës së saj dhe ai është djali i tij.

Një buqetë me lule ishte ajo që ia hapi sytë Adelinës sot nga bashkëshorti, por festa e saj nuk mbaroi këtu, sepse djali kishte një dhuratë modeste për nënën, gjë kjo që e bëri shumë të lumtur këngëtarën seksi.

Disa vizatime me fjalë të bukura nga djali i vetëm dhe shputat e këmbës së tij , ishin dhurata më e shtrenjtë që do të mund të merrte Adelina./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë