Loading…

Kjo është e dashura bukuroshe e Don Xhonit

  • 26/11/2020 | 08:17

Kjo është e dashura bukuroshe e Don Xhonit

Modelja e njohur, Trejsi Sejdini, tashmë ka hedhur pas krahëve lidhjen me të dashurin e saj, Leonard Duka. Përveçse nga deklaratat që ka bërë nëpër intervista, së fundmi ajo është fotografuar në shoqërinë e reperit, Don Xhoni.


Ata kanë darkuar së bashku dhe fotografitë e tyre janë publikuar nga “telegrafi”. Nuk dihet nëse mes tyre ka lindur diçka, apo është thjesht një darkë miqësore.

Ndërkohë kujtojmë se teksa ishte e ftuar tek “Shiko Kush Luan”, Trejsi tha se ndarja kishte ndodhur para problemeve ku i dashuri i saj ishte përfshirë.

Madje modelja seksi jetoi disa muaj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku u mor me karrierën e sa
j.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë