Loading…

Kjo është gjendja shëndetësore e Bajram Rexhepit

  • 18/04/2017 | 19:47

Kjo është gjendja shëndetësore e Bajram Rexhepit

Ish- kryeministri i Kosovës, Bajram Rexhepi, pas dy sulmeve neurologjike është duke vazhduar trajtimin intensiv në QKUK. Mjekët kanë bërë të ditur se Rexhepi sulmin e parë e ka pësuar në Mitrovicë kurse të dytin në QKUK.


Mjekët kanë thënë se ish-kryeministri nuk ka nevojë të transferohet jashtë vendit sepse trajtimin e duhur e ka marrë në Kosovë.

Ata gjithashtu kanë theksuar se në rast të transferimit gjendja e tij mund të komplikohet.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë