Loading…
Kjo është Hana Pacolli, vajza e Behgjet Pacollit |FOTO
  • 09/08/2018 | 16:09

Kjo është Hana Pacolli, vajza e Behgjet Pacollit |FOTO

Zëvendëskryeministri dhe ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli është shpesh aktiv në rrjetet sociale, teksa ndan momente nga puna apo jeta e tij.


Këtë radhë ai ka postuar në llogarinë e tij në Instagrma një foto me vajzën 14-vjecare, Hana.

“Me vajzën time të bukur”, shkruante Pacolli poshte fotos. Kjo nuk është hera e parë që Pacolli publikon foto familjare në rrjetet sociale.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë