Loading…

Kjo është kënga e re e Yll Limanit

  • 26/05/2023 | 22:22

Kjo është kënga e re e Yll Limanit

Yll Limani e ka lansur këngën e tij më të re “U kry”.


“U kry” quhet kënga më e re e Ylli Limanit, një këngë kjo me plot ritme verore, e që duket se këngëtari e ka bërë pikërisht për skenën e verës.

Kënga është me muzikë dhe tekst të Yllit ndërkaq kënga është punuar nga Fatjon Myftari.

Kjo është njëra prej këngëve të para të Yllit që lansohet këtë vit,  para sezonit të verës derisa është paralajmëruar edhe një këngë e tij me fituesin e Big Brother Albania, Luiz Ejlli

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë