Loading…
Kjo është kënga patriotike që u pëlqen më së shumti qytetarëve
  • 05/12/2018 | 19:59

Kjo është kënga patriotike që u pëlqen më së shumti qytetarëve

Javën e kaluar është shënuar 106 vjetori i shpalljes së Pavarësisë së Shqipërisë.


Me këtë rast në rubrikën “VoxPop” të emisionit ‘Mirage’ temë e radhës ishte kënga me motive kombëtare që e pëlqejnë qytetarët, shkruan lajmi.net.

Ekipi i emisionit “Mirage” qëndroi në sheshet e kryeqytetit nga ku edhe mori deklaratat e qytetarëve rreth asaj se si ju duket organizimi këtë vit dhe cilën këngë e pëlqejnë.

Përgjigjet e tyre ishin të llojllojshme të cilat mund t’i dëgjoni në storien e mëposhtme.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë