Loading…

Kjo është këngëtarja kosovare që refuzoi dy herë ftesën e ‘Big Brother VIP’

  • 24/10/2021 | 11:55

Kjo është këngëtarja kosovare që refuzoi dy herë ftesën e ‘Big Brother VIP’

Pas një pauze katër vjeçare, reality-show, BigBrother u rikthye por tani në një format tjetër me personazhe të njohura ‘VIP’. Natën e parë u prezantuan 14 banorë, numër ky që mund të rritet apo zvogëlohet nga eliminimet apo hyrjet nga java në javë.


Në natën e katërt të spektaklit të Big Brother Albania VIP është larguar banori i parë, Elhaid Cufi, ndërsa në natën e gjashtë të spektaklit u largua Arditi, por që kishte një biletë kthyese për në shtëpi.

Teksa në shtëpi pritet të hyjnë banorët e rinj, këngëtarja e njohur shqiptare, Mihrije Braha sipas burimeve të emisionit “Prive” ka refuzuar dy herë ftesën për t’iu bashkuar shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Ndër emrat tjerë të përfolur në media rozë që mund t’i bashkohet shtëpisë janë: Beatrix Ramosaj, Ema Andrei e Kastro Zizo.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë