Loading…

Kjo është makina që të gjithë kanë nevojë për të: Ajo hekuros dhe palos rrobat tuaja

  • 04/06/2020 | 22:12

Kjo është makina që të gjithë kanë nevojë për të: Ajo hekuros dhe palos rrobat tuaja

Ka dalur në treg një makinë që hekuros dhe palos rrobat tuaja, duke zgjidhur kështu një problem jo edhe aq të vogël për shumë njerëz, transmeton Gazeta Metro.


Makina e quajtur ‘Foldi Mate’ zgjedh problemin më të madh rreth hekurosjes dhe palosjes së rrobave.

E gjitha çka ju duhet të bëni është që ti vendosni rrobat brenda kornizës së saj, ndërsa ajo më pas bën pjesën tjetër të punës.

Ajo largon rrudhat nga rrobat tuaja dhe më pas i palos duke i vendosur poshtë makinës.

Kësaj makine i nevojiten shumë pak sekonda që ta kryejë këtë punë.

Më poshtë keni videon që tregon punën e saj. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë