Loading…

Kjo është shenja më fatale e horoskopit

  • 15/03/2019 | 11:38

Kjo është shenja më fatale e horoskopit

Një shenjë është e veçantë dhe njerëzit e lindur në këtë shenjë nuk mund t’i harroni lehtë, transmeton Gazeta Metro.

Argëtimi me ta është ngarje e egër. Me ta do t’i kaloni ditët më të mirë e më të këqija në jetë. Dhe gjithmonë do të doni prapë.

Ka aftësinë e të lexuarit të mendimeve dhe do t’ju njohë shpejt. Janë kontrollorë të shkëlqyeshëm, do të bëni ashtu si u thonë dhe nuk do të jeni të vetëdijshëm për këtë.

Ua thotë të vërtetën në sy. Mbrehtësia e tij nuk i përshtatet secilit.

Kjo shenjë është padron në punë e në shtrat. Gjithmonë ndërmerr iniciativë.

Është kokëfortë, besnik, ndonjëherë i mundimshëm.

Shkaku i tij duhet të përpiqeni, por do t’ia vlejë.

Fjala është për Akrepin,/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë