Loading…

Kjo është shqiptarja më simpatike e Instagramit

  • 20/04/2019 | 15:45

Kjo është shqiptarja më simpatike e Instagramit

Kjo shqiptare e re po e çmend rrjetin. Instagrami është një nga rrjetet sociale që po fut në tregun e modelingut dhjetëra vajza simpatike, të cilat nuk ngurrojnë të “shesin” imazhin dhe format e tyre trupore për kompanitë reklamuese, transmeton Gazeta Metro.


Postimet e tyre marrin mijëra pëlqime dhe një nga ato që po tërheq më shumë vëmendjen është kosovarja Arbenita Ismajli.

 

View this post on Instagram

 

💦💦💦💦

A post shared by Arbenita (@arbenitalsmajli) on

Ajo më shumë njihet si e dashura e reperit kontrovers Fero, por padyshim është një ndër shqiptaret më simpatike në botën e modelingut. E kjo dëshmohet fare lehtë nëse hyn në faqen e saj në Instagram./gazetametro.net

 

View this post on Instagram

 

🤙🏽

A post shared by Arbenita (@arbenitalsmajli) on

 

View this post on Instagram

 

🧜🏼‍♀️

A post shared by Arbenita (@arbenitalsmajli) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbenita (@arbenitalsmajli) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë