Loading…

Kjo është shqiptarja që do ta përfaqësoj Australinë në ‘Miss World’

  • 15/05/2019 | 23:30

Kjo është shqiptarja që do ta përfaqësoj Australinë në ‘Miss World’

Nuk ka dyshim që vajzat shqiptare po bëjnë namin në industrinë e muzikës ndërkombëtare, por jo vetëm,transmeton Gazeta Metro.


Shumë bukuroshe shqiptare duket se po pushtojnë dhe sfilatat.

Ka qenë pikërisht opinionisti Olt Curii i cili, ashtu si shpeshherë, ka sjellë një tjetër bukuroshe shqiptare në vëmendjen e publikut, e cila ka rrëmbyer vëmendjen jashtë kufijve shqiptarë.

Bëhet fjalë për Klean, vajza simpatike me origjinë shqiptare që ka marrë përsipër që të përfaqësojë Australinë në Miss World.

Klea është shpallur Miss South Australia. Bukuroshja shqiptare njihet për tiparet e saj të theksuara, sytë me ngjyrë, vetullat e trasha dhe buzët me formë. Ajo madje ka dhe një motër binjake me të cilën ngjason jashtëzakonisht shumë.

 

View this post on Instagram

 

I’m so grateful & excited to be representing South Australia in the National Finals…Thank you so much!! 🙏❤❤ @missworldaustralia 👑@pageantqueenaus @sferas.adelaide #missworld2019 #beautywithapurpose #mediterraneantan

A post shared by KLEA HANSON (@klea_aniavni) on

Klea është krenare që është shqiptare dhe nuk ngurron ta tregojë origjinën e saj në Instagram, në fotot ku shfaqet e veshur me flamurin kuqezi./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë