Loading…
Kjo foshnje u bë shumë shpejt virale, mësoni arsyen |FOTO
  • 26/07/2018 | 19:48

Kjo foshnje u bë shumë  shpejt virale, mësoni arsyen |FOTO

Harroni çdo gjë që keni parë dhe lexuar sot, sepse ky është lajmi më i rëndësishëm i ditës: Fotot e një bebeje janë bërë virale, për shkak të flokëve të saj të dendura, të gjata dhe voluminoze.


Njihuni me Chanco, një bebe 7 muajshe, e cila po bëhet që tani një diva Instagrami, falë flokëve të saj të jashtëzakonshme.

Ndërkohë që jemi mësuar t’i shohim bebet me shumë pak flokë, Chanco duket se mund të thyejë dhe rekordin Guinness me flokët e saj të papara ndonjëherë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë