Loading…

Kjo foto është bërë hit në internet: E dini çfarë ka në të?

  • 30/10/2018 | 15:37

Kjo foto është bërë hit në internet: E dini çfarë ka në të?

Fotografia e një sorre, në të cilët në fakt është një mace e zezë është hiti i ri viral – ia ka dalë madje ta mashtrojë edhe Google-in, i cili në fotografi ka ‘njohur’ jo çfarëdo sorre, por sorrën amerikane

Kjo fotografi e sorrës është interesante, sepse… në fakt është mace, shkruan në fotografinë e gjallesës e cila në shikim të parë duket si një sorrë e këndshme me sy të madh, e fotografuar nga profili. Por, një shikim më i vëmendshëm zbulon se ajo që duket si sqep i sorrës në fakt është veshi i maces, e cila rri në dysheme dhe shikon lart, drejt kamerës.

Ia ka dalë madje ta mashtrojë edhe Google-in, i cili në fotografi ka ‘njohur’ jo çfarëdo sorre, por sorrën amerikane, transmeton gazetametro.net.

Fotografia, e cila së pari është botuar në Reddit për një kohë të shkurtër është bërë hit në rrjetet shoqërore – është shpërndarë me mijëra herë dhe ka shkaktuar valë debatesh e asociacionesh, ndërsa disa reagime të përdoruesve tjerë të rrjeteve shoqërore janë shumë argëtuese.

/gazetametro.net

Më të fundit
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë