Loading…

Kjo grua thotë se ka fjetur me 80 burra të martuar

  • 23/01/2020 | 18:50

Kjo grua thotë se ka fjetur me 80 burra të martuar

Louise Van Der Velde është 43 vjeç dhe nëna e 2 fëmijëve. Pas vdekejs së burrit të saj në moshën 34-vjeçare, ajo filloi të krijojë të marrëdhënie të hapura me burra të tjerë.


“Njerëzit duhet të gjykojnë më pak dhe të kenë seks më të mirë. Jeta është shumë e shkurtër për t’iu përmbajtur seksit vetëm me një partner”, thotë Zonja Van Der Velde.

Sipas vejushës, burrat me të cilët ajo shkon, nuk bëjnë seks me gratë e tyre dhe kjo është arsyeja pse ata i tradhëtojnë. Madje gratë e tyre e dinë se po tradhëtohen por bëjnë një sy qorr sepse ato nuk janë të afta t’i ofrojnë asgjë burrave të tyre.

Ajo shprehet se këshillimi tradicional për martesë shpesh dështon sepse bazohet në një model i cili nuk është reformuar për 150 vjet.

Vejusha tregon se burrat që shkojnë me të mund t’i duan gratë e tyre shumë, por ato nuk janë të gatshme t’i ofrojnë ato që kanë nevojë dhe ajo i shpëton nga kthetrat e mërzitshme të martesës. /albeu

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë