Loading…

Kjo ka mbetur pas djegies së Viva Fresh Store (Video)

  • 08/01/2017 | 21:20

Kjo ka mbetur pas djegies së Viva Fresh Store (Video)

Hipermarketi Viva Fresh Store në Shtime sot është përfshirë nga flakët.Videot nga vendi i ngjarjes tregojnë se i gjithë objekti i këtij marketi është përfshirë nga zjarri dhe kanë mbetur vetëm disa rrënoja


Për të shuar atë intervenuan zjarrfikësit.  Nga flakët që përfshiu objektin në rrezik ishin edhe punëtorët e kësaj qendre.

Pas intervenimit zjarri u lokalizua dhe nuk pati rrezik për banorët që jetojnë për rreth objektit.

Të dyshuar nuk ka ende, ndërsa disa nga puntorët janë marrë në pyetje.

Videot mëposhtë tregojnë rrënojat e Viva Fresh që kanë mbetur pas zjarrit të sotëm./Gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë