Loading…

Kjo mace është më të vërtetë e inteligjente, shikoni çfarë vepron

  • 04/12/2021 | 10:09

Kjo mace është më të vërtetë e inteligjente, shikoni çfarë vepron

Pronarët e maceve përjetojnë një befasi me këto kafshë të paparashikueshme pothuajse çdo ditë.


Një familje nga SHBA vuri re se macja e tyre dilte fshehurazi nga dhoma disa herë, zhdukej për disa minuta dhe shpejt kthehej në vendin e vjetër.

Ata vendosën të shikonin se çfarë bën kur askush nuk i shikon dhe, duke gjykuar nga reagimet, mbetën të tronditur, ashtu si pjesa tjetër e internetit kur panë këtë pamje.

Domethënë, macja mësoi të përdorte tualetin plotësisht vetë.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë