Loading…

Kjo ndodhë nëse digjni 6000 fije të qibritit së bashku (Video)

  • 13/12/2016 | 15:05

Kjo ndodhë nëse digjni 6000 fije të qibritit së bashku (Video)

Një video ku shihet një person që djeg 6000 fije qibriti në të njehtën kohë.

Përderisa një qibrit digjet për çështje sekondash, zjarri në gjithsej 6000 fijet e qibritit zgjati rreth 15 minuta

Pamja e tillë duket mjaft interesante, për më shumë shikoni videon më poshtë./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë