Loading…

Kjo përgjigje e vogëlushit do ju befasojë (Foto)

  • 06/02/2017 | 09:23

Kjo përgjigje e vogëlushit do ju befasojë (Foto)

Kurrë mos e nënvlerësoni një fëmijë. Sigurisht janë të vegjël dhe të pafajshëm, por janë edhe shumë të zgjuar.

Një përgjigje e një fëmije në provim ka bërë buj në rrjetet sociale pasi është postuar në ‘Imgur’.

uyn9hpwl

Pyetja e drejtuar djaloshit në një test shkollor ishte: “A do preferoje të ngecje në një ishull krejt i vetëm apo me një person që e urren?”

Përgjigjia brilante ishte: “Do të preferoja që të isha në një ishull me dikë që urrej, kështu që do kem dikë për ta ngrënë”./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë