Loading…

Kjo pishinë nuk është në Kinë, është në Klinë (Foto)

  • 15/07/2017 | 15:32

Kjo pishinë nuk është në Kinë, është në Klinë (Foto)

Kush nuk i pëlqen pishinat? Sidomos ato që mund të kalosh ditën në to kur të duash…


Kemi parë pishina nga më të ndryshmet anë e mbanë botës e sigurisht pishinat më të stërmbushura gjatë ditëve me temperatura të larta janë ato në shtetin me popullsinë më të madhe në botë siç është Kina.

Kësaj here nuk do të shkojmë aqë largë sa Kina, do të ndalemi tek pishina “Europark” e Zllakuqanit të Klines, e cila prej se kanë filluar teperaturat e larta është çdo ditë e stërmbushur me vizitorë të cilët po preferojnë që këto ditë t’i kalojnë në këtë pishinë, shkruan Infokusi.com

Përveq çmimit të volitshëm, vlenë të theksohet se gjatë gjithë periudhes prej se është funksionale kjo pishinë, nuk ka ndodhur asnjë incident. Kjo fale kultures së madhe të pushuësve nga e gjithë Kosova, por po ashtu edhe falë kulturës së lartë të stafit, pronarëve dhe qytetarëve vendas.

Më poshtë ju sjellim disa foto të kësaj pishine të dërguara në faqen zyrtare të Portalit Infokusi.com në Facebook.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë