Loading…

Kjo shenjë e horoskopit duket e ftohtë, por përbrenda është EMOTIVE

  • 09/02/2019 | 22:48

Kjo shenjë e horoskopit duket e ftohtë, por përbrenda është EMOTIVE

Ndryshe nga të tjerët – lind për ta ndryshuar botën, transmeton Gazeta Metro.


Qëllim jetësoj ka të qëndrojë deri në frymën e fundit. Jeta nuk i përkëdhel që nga vegjëlia, prandaj piqen para kohë dhe fëmijët nuk i kuptojnë, ngase ata e kalojnë fazën e fëmijërisë.

Me kohë mësohen ta bartin barrën në supet e tyre. Janë miq besnikë dhe partnetë dhe do të bejnë gjithçka që t’i ndihmonnë personit të dashur.

Femrat Bricjap nuk gjenden më së miri në rolin e bashkëshortes, sepse janë të fokusuara në sigurinë materiale dhe punën, por ia dalin. I duan meshkujt të cilët ju ofrojnë siguri.

Meshkujt në këtë shenjë duken të ftohtë, si edhe femrat, por në të vërtetë janë persona emotivë. Ndonëse janë karrieristë të vërtetë, familjen e kanë në vend të parë, ndërsa më së miri pështaten me partneret emotive dhe të brishta./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë