Loading…
Kjo shenjë i fsheh emocionet si gjarpri këmbët
  • 16/05/2019 | 15:40

Kjo shenjë i fsheh emocionet si gjarpri këmbët

Mund ta ndjejë gjendjen e partnerit, ndonjëherë edhe qëllimet e tij. Kur shtron pyetje dhe flet pak për veten, kjo është shenjë se është i dashuruar.


Me fjalë arrin deri në zemrën e të tjerëve, di të ngushëllojë, ofron shpresë.

Nuk është i hapur, sikur ka frikë nga ndjenjat e tij, Hesht, e të patreguarat grumbullohen. Por një ditë i këputet filmi dhe krijohet kaosi.

Kjo është Gaforrja./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë